Az Instagram a divatról szól és ők a diktátorai

2 héttel ezelőtt by in Social Media Címke:, , , , , , , , ,

Beszámoltunk korábban arról, hogy a Facebook legújabb projektje a divat és a közösségi média kapcsolatát vizsgálja, amiből az is kiderült, hogy az Instagram az egyik legbefolyásosabb platform ezen a téren. Most, hogy az Instagram közzétette a 2017-es év legfontosabb statisztikáit és uralkodó trendjeit, megnéztük, hogy kik uralták a platformot.

A legnagyobb követői bázissal rendelkező modellek:

  1. Kendall Jenner 83,7 Millió követő
  2. Cara Delevingne 40,7 M
  3. Gigi Hadid 36,7 M
  4. Bella Hadid 15,6 M
  5. Emily Ratajkowski 15,6 M
  6. Chrissy Teigen 15 M
  7. Gisele Bündchen 13,5 M
  8. Miranda Kerr 11,5 M
  9. Candice Swanepoel 11,5 M
  10. Adriana Lima 11,2 M

 

A legnagyobb követői bázissal rendelkező divatmárkák Instagramon:

  1. Chanel 25 Millió követő
  2. Louis Vuitton 19,9 M
  3. Gucci 18,9 M
  4. Victoria Beckham 17,7 M
  5. Dior 17,7 M
  6. Dolce and Gabbana 15 M
  7. Prada 13,9 M
  8. Michael Kors 10,7 M
  9. Calvin Klein 10,6 M
  10. Versace 10,5 M

 

A legnagyobb Stories nézettséget elérő modellek sorrendben:

  1. Bella Hadid
  2. Alexis Ren
  3. Emily Ratajkowski
  4. Gigi Hadid
  5. Cara Delevingne
  6. Hailey Baldwin
  7. Stefanie Giesinger
  8. Ashley Graham
  9. Iskra Lawrence
  10. Sara Sampaio

 

Az Instagram kedvencei, azaz a legnagyobb engagementet produkáló modellek 2017-ben:

  1. Julia Ratner (@dear.ratner)
  2. Mayowa Nicholas (@mayowanicholas)
  3. Paulina Frankowska (@paulinafrankowska)
  4. Léa Julian (@lea_jul)
  5. Presley Gerber (@presleygerber)
  6. Kaia Gerber (@kaiagerber)
  7. Yasmin Wijnaldum (@yasminwijnaldum)
  8. Vittoria Ceretti (@vittoceretti)
  9. Lauren de Graaf (@laurenjdg)
  10. Selena Forrest (@selenaforrest)

Az Instagram 2017-es trendjeiről itt számoltunk be:

Ők uralták az Instagramot 2017-ben

A Facebook projektjét itt mutattuk be:

A Facebook a divat és a közösségi platformok kapcsolatát vizsgálja

Forrás: Dazed Digital

Hírlevél feliratkozás

Ne maradj le a legérdekesebb újdonságokról, iratkozz fel hírlevelünkre!
(mi sem szeretjük a spam-et, így ígérjük, azt küldeni sem fogunk!)

* kötelező mező